Aktualności kryptowalut: airdrop Arbitrum, kolejna korekta i nadchodzące wydarzenia

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Przeczytaj najnowsze aktualności ze świata kryptowalut, w tym o airdropie Arbitrum, potencjalnej kolejnej korekcie oraz dwóch ważnych wydarzeniach. Dowiedz się, co może wpłynąć na cenę kryptowalut i jakie czynniki brać pod uwagę przed inwestycją.

Jeden z największych i najbardziej oczekiwanych airdropów, jakim był airdrop Arbitrum, już się rozegrał. Wiele osób otrzymało darmowe tokeny, a rekordzista z otoczenia autora dostał ponad 230 000 tokenów, które sprzedał za ponad milion złotych na rynku OTC. W przypadku airdropów typowo pojawia się dynamiczny spadek, a następnie po kilku tygodniach rajd, co można zobaczyć na wykresach tokenów, które w przeszłości miały airdropa.

Jednakże po rozegraniu airdropa Arbitrum sieć nie wytrzymała natężenia ruchu, co spowodowało, że tylko nieliczni odebrali swój airdrop w ciągu pierwszych dwóch godzin. W takiej sytuacji, kaskada sprzedaży, która często jest wynikiem odblokowania dużej podaży w jednym momencie, została powstrzymana.

Dołek został ukształtowany w okolicach 1,15$. Autor artykułu trzyma swoje początkowe założenie i nie zamierza kupować tokenu powyżej 1$. Uważa, że emocje związane z Arbitrum nie opadły, a wiele osób kupowało tokeny po 1,15-1,20$ licząc na szybki rajd na 2$. Jednakże autor nie chce kupować entuzjazmu, ale chciałby kupić ten token wtedy, gdy pojawi się strach, opadnie optymizm i ludzie, którzy kupili token z giełdy oraz ci, którzy nie sprzedali airdropa, zaczną się wyprzedawać.

Zdarza się, że granicą psychologiczną może być spadek ceny poniżej 1$. Gdy tak się stanie, to osoby, które nie sprzedały airdropa, zaczną kwestionować swoje założenie i stwierdzą, że warto wyciągnąć cokolwiek. Wśród osób, które kupiły po 1,3-1,5$ również pojawi się strach, niedowierzanie oraz cięcie strat. To będzie czas, w którym warto zainteresować się potencjalnym zakupem.

Nie oznacza to jednak, że Arbitrum nie będzie miał rajdu. Warto jednakże pamiętać, że decyzje inwestycyjne powinny być podejmowane na podstawie własnych analiz.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *