Binance płaci za weryfikacje konta. Zyskaj darmowe 5 USD.

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Jak już pewnie wiesz, giełda Binance ugięła się pod naciskami regulatorów i wprowadza przymusową weryfikację kont użytkowników. Nowi użytkownicy muszą wykonać weryfikację zaraz po założeniu konta, natomiast obecni mają na to czas do 19 listopada 2021 roku.

Aby zachęcić obecnych użytkowników do przeprowadzenia weryfikacji Binance wysyła mailem vouchery z cashbackiem 5 USD. Poczekaj na maila od Binance z tytułem “Verify your Account NOW and get a $5 cashback voucher” i przejdź do weryfikacji.

  • Otrzymasz darmowy voucher o wartości 5 USD po zakończeniu weryfikacji tożsamości.
  • Po zweryfikowaniu konta przejdź do centrum zadań i zrealizuj voucher.
  • Będziesz mieć 3 dni na zrealizowanie vouchera, a zwrot cashback będzie ważny przez okres 14 dni.
  • Po aktywowaniu vouchera cashback kwota 5 USD pójdzie na poczet opłat transakcyjnych na giełdzie Binance.

Konta niezweryfikowane na Binance nie będą zamykane jednak ich funkcjonowanie zostanie znacznie ograniczone. Użytkownicy niezweryfikowani nie będą mogli wpłacać depozytów ani składać zleceń. Będą ograniczeni do wypłaty, anulowania zamówienia, zamknięcia pozycji i realizacji.

Jak zrealizować voucher Binance?

Voucher Binance za weryfikację

Przejdź na swoje konto klikając ikonę konta a następnie z menu rozwijanego wybierz “Centrum Nagród”.  Po przyznaniu vouchera, zobaczysz jego wartość, czas i datę wygaśnięcia realizacji.

Wartość vouchera cashback będzie odejmowana coodzinnie zgodnie z pobieraną przez Binance opłatą za transakcje, aż do wyczerpania lub wygaśnięcia czasu nagrody cashback.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *