Bitget i Core DAO tworzą fundusz ekosystemu wart 200 milionów dolarów

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Bitget i Core DAO uruchomiły fundusz ekosystemu wart 200 milionów dolarów. Partnerstwo to ma na celu wspieranie zdecentralizowanych aplikacji (DApps) zbudowanych na blockchainie warstwy 1 – Core Network. Fundusz ten będzie finansować projekty we wczesnej fazie rozwoju na badania i rozwój, rekrutację, marketing, programy budowania społeczności i inne priorytetowe inicjatywy rozwojowe. Partnerstwo wiąże się również z potencjalnym notowaniem projektów Core oraz otwarciem nowej strefy handlowej Core na Bitget i portfelu BitKeep.

Fundusz ekosystemu Core DAO nie będzie korzystał z systemu opartego na dotacjach, w którym głównym kryterium otrzymania wsparcia finansowego jest zobowiązanie do budowania na danym protokole. Zamiast tego, będzie nagradzał każdy projekt za osiągnięcie indywidualnie opracowanych i uzgodnionych wcześniej wskaźników, które dostarczą wartości społeczności Core. Partnerstwo to ma na celu przede wszystkim nagradzanie projektów za ich zdolność do dostarczania wartości oraz podtrzymywania sukcesu.

Bitget zamierza również zostać jednym z walidatorów sieci Core i wspierać staking Core na giełdzie. Dzięki ponad 8 milionom użytkowników, Bitget może zapewnić spore zapotrzebowanie na staking dla ekosystemu Core DAO i dostarczyć mu niezbędnej płynności.

Partnerstwo to ma na celu promowanie prawdziwych zasad decentralizacji, które opierają się na przejrzystości i poprawie doświadczenia członków społeczności w zakresie cross-chain. Fundusz ekosystemu Core DAO tworzony razem z Bitget będzie nagradzał projekty za ich zdolność zarówno do dostarczania wartości, jak i podtrzymywania sukcesu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *