Bitget jako pierwszy CEX obsługuje adres kompatybilny z EVM Multi-Chain

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Bitget, jedna z czołowych platform do handlu instrumentami pochodnymi i copy tradingiem kryptowalut, ogłosiła swoje wsparcie dla adresów kompatybilnych z EVM, stając się tym samym pierwszą giełdą kryptowalutową, która wprowadza tę funkcję. Nowa możliwość ma na celu poprawę doświadczenia handlowego użytkowników, umożliwiając im korzystanie z jednego adresu dla różnych blockchainów. Dzięki temu użytkownicy będą mogli dokonywać transakcji i przechowywać swoje aktywa za pomocą jednego adresu, który będzie kompatybilny z EVM i obsługiwany na platformie Bitget.

Bitget opracował tę funkcję, aby połączyć różne sieci blockchain, takie jak Ethereum, Polygon, Binance Smart Chain, Arbitrum One, Optimism i inne łańcuchy warstwy drugiej Ethereum. Jeśli użytkownicy dodadzą adres EVM do swojego konta na platformie Bitget i wybiorą tę sieć jako sieć wypłat, będą mogli dokonywać wypłat bezpośrednio na adres EVM, omijając tym samym zbędne pośrednictwo, takie jak mosty i przełączanie platform.

Wraz z rozwojem głównych publicznych blockchainów i portfeli kryptowalut, wzrasta zapotrzebowanie na adresy przypisane do wielu sieci blockchain. Jako pierwsza giełda obsługująca adresy EVM, Bitget dąży do ciągłego udoskonalania swojego produktu i zapewnienia najlepszego doświadczenia użytkownika dla coraz większej liczby osób. Ta funkcja pozwoli również użytkownikom zaoszczędzić czas, który musieliby poświęcić na wyszukiwanie odpowiednich sieci i zrozumienie różnic w adresach wypłat.

Wprowadzenie funkcji konfiguracji adresu EVM jest równoczesne z udostępnieniem przez Bitget możliwości wypłat bez użycia hasła. Ta funkcjonalność ułatwia interakcję z giełdą i usprawnia procesy handlowe, oszczędzając użytkownikom czas, który dotychczas musieli poświęcać na wprowadzanie haseł i otrzymywanie wiadomości potwierdzających.

Gracy Chen, dyrektorka zarządzająca Bitget, podkreśliła: “Przestrzeń blockchain jest bardzo złożona, a dla nowych użytkowników poruszanie się w jej technicznych aspektach może być poważnym wyzwaniem. Naszym celem jest zdecydowane skrócenie czasu i wysiłku potrzebnego użytkownikom do wykonania podstawowych operacji. Funkcja adresu EVM jest jednym z rozwiązań eliminujących te trudności.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *