Coinbase Earn

Coinbase Earn – zdobywaj darmowe kryptowaluty poprzez naukę!

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Coinbase to jedna z największych giełd kryptowalutowych na świecie. Coinbase jest w pełni regulowaną i bezpieczną giełdą. Niedawno o Coinbase było szczególnie głośno gdyż jest to jedyna giełda kryptowalutowa, która weszła na tradycyjną giełdą Nasdaq.

Na Coinbase możesz szybko stworzyć swój portfel kryptowalutowy oraz w prosty sposób kupić lub sprzedaż bitcoina.

Ale nie o samym Coinbase dzisiaj chciałem napisać tylko o programie Coinbase Earn. Coinbase oprócz standardowych funkcjonalności giełd kryptowalut umożliwia swoim użytkownikom zdobycie kryptowalut całkowicie za darmo.

Idź do Coinbase

Jak? Wystarczy obejrzeć krótki film lub prezentację, poznać na czym polega przedstawiana kryptowaluta i po odpowiedzieć na kilka prostych pytać otrzymać darmowe tokeny tej kryptowaluty!

Coinbase w ten sposób stara się poszerzać wiedzę na temat kryptowalut wśród swoich użytkowników.

Program Coinbase Earn został uruchomiony w 2019 roku, od czasu startu zdobyć można było w nim 20 kryptowalut.

Coinbase Earn – jak to działa?

Aby móc uczestniczyć w Coinbase Earn musisz zarejestrować się na Coinbase. Rejestracja i weryfikacja konta przebiega szybko i sprawnie.

Następnie po zalogowaniu wejdź w menu: Dla Ciebie -> Earn i wybierz kryptowalutę którą chcesz zarobić.

Klikasz rozpocznij samouczek i przechodząc przez kolejne kroki otrzymujesz darmowe kryptowaluty.

Kryptowaluta Celo
Samouczek kryptowaluty Celo w programie Coinbase Earn.

Zazwyczaj samouczek polega na prostym quizie w którym Twoim zadaniem jest wybranie poprawnej 1 odpowiedzi z 4 możliwych opcji. Pytanie zawsze dotyczy prezentacji lub filmu z danego kroku. Zaznaczenie błędnej odpowiedzi nie ma żadnych negatywnych konsekwencji, może spróbować dobrze odpowiedzieć ile razy chcesz.

Dla niektórych kryptowalut zdarza się, że samouczek jest trochę bardziej wymagający i wymaga zainstalowania lub skonfigurowania aplikacji niezbędnej do korzystania z danej krypto.

Tak jest w przypadku Compound gdzie zostaniesz wprowadzony w pojęcie pożyczek kryptowalutowych i będziesz przeprowadzony przez pierwszą taką transakcję. Podobnie jest w Celo, aby otrzymać GOLD będziesz musiał zainstalować niezbędną aplikację na telefon.

Coinbase Earn – jakie kryptowaluty mogę zdobyć?

Na platformie Coinbase Earn dostępnych jest 20 kryptowalut. Nie wszystkie samouczki dostępne są natychmiast. Często bywa tak, że musisz się zapisać i poczekać dni lub miesiące. O możliwości przejścia samouczka otrzymaniu kryptowaluty Coinbase poinformuje Cię mailownie.

Powiadomienie o dostępności samouczka
Powiadomienie o dostępności samouczka w Coinbase Earn.
 • Celo (GOLD)
 • Ampleforth (FORTH)
 • The Graph (GRT)
 • NuCypher (NU)
 • Stellar Lumens (XLM)
 • Compound (COMP)
 • Universal Market Access (UMA)
 • Numeraire (NMR)
 • Band Protocol (BAND)
 • Maker (MRK)
 • Filecoin (FIL)
 • Algorand (ALGO)
 • Zcash (ZEC)
 • EOS (EOS)
 • Orchid (OXT)
 • Kyber Network (KNC)
 • Tezos (XTZ)
 • Dai (DAI)
 • Basic Attention Token (BAT) – tokeny przeglądarki Brave
 • 0x (ZRX)

Giełda Coinbase posiada dużą renomę wśród inwestorów kryptowalutowych. Jeżeli dany token jest listowany na Coinbase i dostępny w programie Coinbase Earn oznacza to, że posiada pewną wartość fundamentalną.

Coinbase zanim udostępni kryptowalutę w swoim programie sprawdza czy faktycznie stoi za nią jakaś wartość. Program Earn nigdy nie propaguje wiedzy o kryptowalucie, która posiada wątpliwą reputację. Na przestrzeni 3 lat działania tego programu żadna z prezentowanych w nim kryptowalut nie była przedmiotem jakichkolwiek kontrowersji.

Coinbase Earn – kiedy otrzymam kryptowalutę?

Natychmiast. W czasie gdy będziesz przechodzić kolejne etapy samouczka Coinbase będzie przesyłał Ci należne tokeny. Zazwyczaj w ciągu kilku minut od ukończenia danego kroku powinieneś zobaczyć maila z informacją o otrzymaniu danej kryptowaluty.

Powiadomienie o otrzymaniu kryptowalut
Powiadomienie o otrzymaniu kryptowalut z programu Coinbase Earn.

Ile można zarobić w Coinbase Earn?

Jeżeli zsumujemy wszystkie kryptowaluty z programu Coinbase Earn po aktualnych kursach to zyskać możesz ponad 100 USD.

Pamiętaj jednak, że nie otrzymujesz dolarów a tokeny kryptowalut o równowartości w USD. Jeżeli po miesiącu czy roku wartość tych kryptowalut wzrośnie to wzrośnie również Twój zysk znacząco wzrośnie.

Coinbase Earn jest więc świetnym sposobem na rozpoczęcie inwestycji w kryptowaluty. Nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy aby kupować bitcoina czy inne kryptowaluty. Kryptowaluty, na których w przyszłości możesz dużo zarobić otrzymujesz za darmo.

Chcesz zainwestować większą kwotę aby mieć większą ekspozycję na kryptowaluty? Przeczytaj jak zakupić bitcoin na Binance lub w BitCan, który jest najlepszym polskim kantorem kryptowalut.

W internecie czasami spotkać można ogłoszenia „darmowych kryptowalut” tzw. Airdropów. Aby móc zapisać się na taki airdrop zazwyczaj trzeba pozostawić wiele prywatnych danych osobowych. Nie polecam tego robić gdyż dane z takich akcji często później wykorzystywane są do różnych bitcoinowych oszustw.

Co prawda, aby otrzymać kryptowaluty w Coinbase Earn również trzeba przejść weryfikację KYC, ale zostawiamy swoje dane renomowanej firmie z USA nad którą czuwają regulatorzy a nie firmie krzak z Kajmanów, która może zniknąć każdego dnia.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *