Giełda Coinbase rozdaje NFT

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Twórz i zbieraj unikalne NFT. Giełda kryptowlaut Coinbase zapowiedziała wejście w świat NFT. Zapisz się do listy oczekujących aby zagwarantować sobie odbiór NFT od Coinbase.

Zapisz się na whitelistę już teraz

Co to jest Coinbase NFT? Coinbase NFT to cyfrowy rynek, na którym możesz wybijać, zbierać, odkrywać i prezentować swoje NFT w jednym miejscu.

Kto może dołączyć do listy oczekujących? Jeśli masz co najmniej 18 lat możesz dołączyć do listy oczekujących. Coinbase NFT rozszerzy się w przyszłości na inne kraje. Zaktualizujemy również te na liście oczekujących, gdy dodamy nowe kraje.

Kiedy mogę dołączyć do Coinbase NFT? Coinbase NFT zostanie upublicznione pod koniec 2021 roku. Wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy zakończysz rejestrację na liście oczekujących.

Dlaczego powinienem dołączyć do listy oczekujących na pocztę e-mail? Dołączając do listy oczekujących na pocztę e-mail, będziesz jednym z pierwszych zaproszonych do dołączenia do platformy i otrzymywania aktualizacji dotyczących Coinbase NFT, takich jak oficjalna data premiery.

Czym jest kampania skierowania? Osobom z listy oczekujących przyznamy wczesny dostęp do Coinbase NFT, zgodnie z ich rankingiem. Możesz awansować w rankingu według liczby zapisów na liście oczekujących, które otrzymujemy, udostępniając swój unikalny link polecający.

Od czego zależy moja pozycja na liście oczekujących? Twoja pozycja na liście oczekujących zależy od tego, kiedy się zapisałeś i ile osób pomyślnie poleciłeś.

Jak liczone jest skierowanie? Gdy inny użytkownik użyje Twojego unikalnego linku polecającego i ukończy rejestrację na liście oczekujących, Twoje miejsce w kolejce zostanie przekonfigurowane do wyższego rankingu.

Czy mogę zobaczyć, ile osób poleciłem? Nie, nie pokazujemy liczby osób, które poleciłeś, pokazujemy tylko Twoje miejsce w kolejce.

Kiedy zostanę skreślony z listy oczekujących? Zwolnimy ludzi z listy oczekujących pod koniec 2021 roku w kolejności rankingu listy oczekujących, zaczynając od użytkownika nr 1.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *