Jak wpłacić do Binance

Jak wpłacić pieniądze na Binance?

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 1 Średnia: 5]

Binance to jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalutowych na świecie. Ma polską wersję językową i jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Zdaję sobie jednak sprawę, że pierwsze kroki mogą być dla Ciebie stresujące. Dlatego pokazuję, jak bezpiecznie i sprawnie wpłacić pieniądze do Binance?

Wpłata pieniędzy na Binance jest prosta, choć różni się nieco od klasycznego doładowania konta w zwykłych serwisach internetowych. Dlatego zapoznaj się z moją krótką instrukcją, dzięki której w bezpieczny sposób kupisz bitcoin i inne kryptowaluty dostępne na giełdzie.

W tym mini poradniku pokażę Ci jak wpłacić złotówki (PLN) na Binance, ale możesz posłużyć się również innymi popularnymi walutami FIAT (USD, EUR, GBP). To jednak nie wszystko. W dalszej części wyjaśnię również, jak sprawnie wypłacić pieniądze z Binance uzyskane ze sprzedaży waluty cyfrowej na konto bankowe.

Idź do Binance

Binance – jak wpłacić PLN?

Jak wpłacić środki na Binance? Po pierwsze, aby wpłacić pieniądze na Binance, musisz zarejestrować konto na giełdzie. Cały proces zajmie Ci jedynie chwilę. Jeśli masz już konto na Binance, wystarczy, że się zalogujesz. Aby wyświetlać stronę giełdy po polsku i posługiwać się złotówkami, w prawym górnym rogu wybierz Polski oraz walutę PLN.

Do dyspozycji masz dwa sposoby wpłaty pieniędzy w walutach FIAT na Binance:

 1. bezpośredni zakup bitcoina i innych kryptowalut na Binance za pomocą karty kredytowej
 2. zakup BTC za PLN w kantorze kryptowalut, następnie przesłanie BTC na konto Binance i dalsze zakupy altcoinów
 3. przelew bankowy SEPA dostępna jest jedynie dla walut EUR oraz USD. 7 lipca 2021 roku giełda Binance bezterminowo zawiesiła przelewy SEPA.

Binance jak wpłacić pieniądze PLN za pomocą karty kredytowej

Opcja zakupu BTC za złotówki przy użyciu karty kredytowej/bankowej wymaga weryfikacji konta. Przeprowadzisz ją w panelu użytkownika. W celu weryfikacji zostaniesz poproszony o przesłanie skanu dokumentu tożsamości i uzupełnienie danych. Następnie możesz przejść do wpłaty kartą.

Jak kupić kryptowaluty na Binance przy pomocy karty debetowej lub kredytowej?

Aby kupić bitcoina i inne waluty cyfrowe, w menu Binance kliknij w zakładkę Kup kryptowaluty. W tym poradniku pokażę Ci, jak wpłacić/zakupić kryptowaluty za PLN. Jeśli jednak chcesz posługiwać się inną walutą, to na początku wybierz ją w opcji Zapłać przez.

Etap 1 binance wpłata PLN – wprowadź kwotę do wpłaty

W Binance akceptowane są karty Mastercard oraz Visa. Po wybraniu opcji Twoim oczom ukaże się specjalny kalkulator. W górnej części wpisz kwotę w PLN, jaką chcesz przeznaczyć na zakup bitcoina lub innej kryptowaluty. Poniżej podajesz walutę cyfrową, którą zamierzasz nabyć.

Wpłata do Binance krok 1
Wybierasz kryptowalutę oraz kwotę jaką chcesz przeznaczyć na depozyt do Binance.

Na tej liście nie ma wszystkich kryptowalut dostępnych na giełdzie Binance, ich zakres jest ograniczony. W tej grupie znajdziesz jednak również stablecoiny. Minimalna jednorazowa kwota wpłaty na Binance to 100 zł, a maksymalna – 18 000 zł.

Po wpisaniu wybranej sumy kalkulator od razu pokaże Ci, jaką ilość wybranej kryptowaluty otrzymasz. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk Kup [nazwa wybranej kryptowaluty]. W wyświetlonym oknie podajesz informacje o karcie oraz swoje dane. Kliknij Zapłać teraz.

Etap 2 – binance wpłata PLN – wybierz kartę bankową

W drugim etapie musisz wybrać rodzaj płatności. Jeżeli po raz pierwszy wpłacasz złotówki do Binance to musisz najpierw wprowadzić dane swojej karty bankowej.

Jednocześnie możesz mieć wprowadzonych do systemu Binance kilka kart. Akceptowalne są zarówno karty Mastarcard jak i VISA.

Wybór karty bankowej lub kredytowej
Wybierasz lub dodajesz kartę bankową, która zostanie użyta do wpłaty środków na zakup kryptowalut.

Etap 3 – binance wpłata PLN – potwierdź szczegóły płatności

W tym momencie ujrzysz podsumowanie swojej płatności. Wybraną kartę, kurs wymiany kryptowaluty, prowizję Binance oraz łączny wydatek.

Potwierdzenie
Potwierdzenie transakcji, która za chwilę zostanie zawarta. Masz 60 sekund na zatwierdzenie.

Masz jedną minutę, by potwierdzić transakcję. Ale spokojnie, jeśli nie zdążysz, wystarczy kliknąć Odśwież i ponownie zatwierdzić płatność.

Etap 4 – binance wpłata PLN – zatwierdź płatność w swoim systemie bankowym

Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, w dalszym kroku pozostaje Ci potwierdzić transakcję z wykorzystaniem wymaganej metody i zakończyć płatność. Zakupione bitcoiny niedługo znajdą się na Twoim koncie giełdy Binance. Czasem jednak bank może zablokować transakcję. Wtedy konieczny będzie kontakt i prośba dopuszczenie opcji kupna kryptowalut z Twojego konta. Może zdarzyć się również tak, że to przedstawiciel banku skontaktuje się z Tobą telefonicznie, by potwierdzić płatność.

Wpłata pieniędzy na Binance bez weryfikacji

Drugą opcją wpłaty środków na Binance są kantory kryptowalut. Zaletą tej opcji jest brak konieczności weryfikacji konta na giełdzie. Zapewnia również krótki czas realizacji płatności.

Jak zatem wpłacić pieniądze bez weryfikacji? Do zasilenia konta w Binance polecam przede wszystkim kantor Bitcan. Wykonałem wiele takich operacji i wiem, że przesłanie środków z jednej platformy na drugą jest bezproblemowe.

Co więcej, w internetowym kantorze dzięki widgetowi do zakupu natychmiastowego możesz zakupić bitcoin lub inne waluty cyfrowe bez weryfikacji! W tym przypadku obowiązuje jednak limit – 1000 zł/24h. Po upływie tego czasu limit jest zerowany, wiec możesz ponownie dokonać podobnej transakcji.

=> Tutaj moja dokładna instrukcja jak kupić kryptowaluty bez weryfikacji w kantorze.

Aby w ten sposób aby za złotówki kupić bitcoina na Binance, postępuj zgodnie zgodnie z instrukcją zakupu kryptowaluty bez weryfikacji w kantorze. Na samym końcu, w polu numer 2 Podaj adres, na który prześlemy BTC wpisz adres portfela bitcoin znajdujący się na Twoim koncie Binance. Gdzie go szukać? Wchodzisz do panelu użytkownika Binance, a następnie klikasz w zakładkę Wallet/Portfel i deposit/wpłata.

Adres BTC w Binance
Kupujesz w kantorze BTC i jako adres odbioru wpisujesz adres BTC ze swojego konta w Binance.

W ten sposób zakupione bitcoiny w kantorze Bitcan niedługo powędrują na Twoje konto Binance.

Oczywiście, jeżeli brak anonimowości nie jest dla Ciebie problemem po prostu zarejestruj się na Bitcan, zweryfikuj konto i kup za PLN złotówki a następnie prześlij je na Binance.

Binance jak wypłacić pieniądze?

A teraz na odwrót. Jak wypłacić pieniądze z Binance na konto bankowe PLN? Na giełdzie trzymasz bitcoina lub inne kryptowaluty, które chciałbyś sprzedać, by otrzymane PLN trafiły na Twoje konto bankowe. Jest na to kilka sposobów. Binance na ten moment nie oferuje wypłaty w złotówkach, ale jest bardzo prosty i bezpieczny sposób na ominięcie tej przeszkody.

Ponownie skorzystamy z opcji pośredniczącej. W kwestii wypłaty PLN z Binance najlepiej sprawdzą się: jedna z największych giełd kryptowalutowych w Europie Środkowo-Wschodniej, czyli BitBay lub poznany chwilę wcześniej internetowy kantor Bitcan.

Ogólna zasada jest prosta: przesyłasz bitcoiny lub inne waluty cyfrowe na jedną z tych platform, a dopiero tam wymieniasz je na PLN i wypłacasz na konto bankowe.

Jak przesłać bitcoin z Binance na BitBay i wymienić na PLN?

BitBay to równie wiarygodna i bezpieczna giełda kryptowalut. Oferuje sporo par wymiany, aplikację mobilną na Android i iOS oraz właśnie szybkie wpłaty i wypłaty, a także tryb dla profesjonalistów. Rejestracja i weryfikacja na BitBay zajmie Ci kilka minut, ale oczywiście jest to konieczne do przeprowadzenia naszego procesu.

Idź do Bitbay

Jeśli masz już konto na BitBay, możesz rozpocząć przesyłanie bitcoina lub innej waluty cyfrowej z Binance:

 1. Najpierw zaloguj się na konto BitBay. W zakładce Portfele wybierz kryptowalutę, którą chcesz przesłać, a następnie kliknij Wpłata.
 2. Zobaczysz adres portfela wybranej waluty cyfrowej potrzebny do wpłaty w formie ciągu znaków oraz kodu QR. Skopiuj go.
 3. Teraz zaloguj się na konto w Binance. Podobnie znajdź kategorię Portfel, a następnie przegląd portfela i wypłata BTC (lub dowolnej kryptowaluty). Teraz wklej adres portfela z BitBay w polu adres odbiorcy BTC. Sprawdź czy wszystko się zgadza i potwierdź transakcję.
 4. Przesyłanie bitcoina z Binance na BitBay potrwa maksymalnie godzinę. Jeśli kryptowaluta pojawi się na koncie, możesz od razu przejść do wypłaty.
 5. W tym celu na BitBay wybierz zakładkę Giełda, a następnie wskaż parę PLN/BTC.
 6. Teraz przejdź do zakładki Chcę sprzedać. W tym miejscu wpisujesz propozycję ceny, za jaką chcesz sprzedać bitcoiny oraz ilość kryptowaluty. Gdy zaproponowana przez Ciebie cena będzie niższa od ofert kupna, po kliknięciu w przycisk Sprzedaj transakcja zostanie przeprowadzona natychmiastowo, a otrzymane PLN trafią na Twoje saldo w BitBay.
 7. Teraz już z górki. Ponownie wchodzisz do zakładki Portfele, wybierasz PLN > wypłata > przelew zwykły. Klikasz, wpisujesz dane, postępujesz zgodnie z instrukcją w kolejnych oknach i czekasz na przelew pieniędzy na konto bankowe. Pamiętaj o tym, że dane konta bankowego muszą pokrywać się danymi, na które zarejestrowane jest konto BitBay.

Jak przesłać bitcoiny z Binance na Bitcan i wypłacić PLN na konto bankowe?

Przeprowadzenie takiej operacji za pomocą internetowego kantoru Bitcan będzie trwało dłużej, a później szybciej. Już tłumaczę o co chodzi. Jeśli jest to Twoja pierwsza tego typu wypłata, musisz przejść kilka kroków więcej. Zostaniesz poproszony o przesłanie 1 zł z numeru konta bankowego, na które później prześlesz PLN uzyskane ze sprzedaży kryptowaluty. Jest to uwiarygodnienie i forma weryfikacji Twojej tożsamości. Jednak taki proces wymagany jest tylko raz. Każda następna wypłata przebiega już błyskawicznie i nie wymaga podobnych działań:

 1. Zaloguj się na konto w Bitcan.
 2. W panelu użytkownika dodaj numer konta bankowego, na który chcesz otrzymać pieniądze ze sprzedaży waluty cyfrowej.
 3. Następnie postępuj identycznie, jak w przypadku BitBay: w panelu użytkownika Bitcan znajdź Portfel i skopiuj adres portfela kryptowaluty, którą chcesz przesłać.
 4. W Binance odszukaj Portfel > przegląd portfela > wypłata BTC (lub innej waluty cyfrowej) i wklej adres z Bitcan.
 5. Gdy bitcoiny znajdą się już w portfelu Bitcan, przejdź do zakładki Sprzedaj. Podaj ilość BTC, którą chcesz wymienić na PLN. Wybierz przelew ekspresowy i potwierdź transakcję. Przelew realizowany jest za pomocą Express Elixir, co oznacza, że pieniądze znajdą się na Twoim koncie maksymalnie do 10 minut. A w przypadku większości banków znacznie szybciej, niemal natychmiastowo.

Wpłata na Binance i wypłata PLN

Z Binance i podobnych giełd oraz kantorów korzystam już od wielu lat. Miałem z nimi różne przygody i doświadczenia. Dlatego bez żadnych wątpliwości i skrupułów mogę polecić Ci Binance jako wiarygodne miejsce do zakupu bitcoina oraz innych kryptowalut.

Przetestowałem większość jej funkcji, sprawdziłem co i jak działa. Nie zawiodłem się przy tym ani razu. Skorzystaj z mojej instrukcji i wpłać w bezpieczny sposób pieniądze na Binance, a następnie zacznij swoją przygodę z zakupem bitcoina i innych walut cyfrowych.

Podane formy wymiany kryptowaluty na PLN są legalne i bezpieczne, wybierz po prostu tę, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza w danym momencie. Powodzenia!

11 komentarzy

 1. Nie mam konta, portfeli. Dopiero czytam o tym. Ale coś mi nie pasuje.
  Jak przesłać bitcoin z Binance na BitBay i wymienić na PLN?
  pkt.6 sprzedaje BTC natychmiast gdy podam cenę PLN WYŻSZĄ niż oferty kupna?

 2. W tym paragrafie wkradł się błąd… oczywiście powinno być cena *niższa* od oferty kupna. Czyli jak najlepsza oferta kupna krypto jest po 100 PLN to jak dasz 100 PLN lub 98 PLN to natychmiast sprzedaż.

 3. Hej,

  A w jaki sposób mam wypłacić pieniążki przekonwertowane na euro? na konto jest zablokowane, karta visa która kupuje krypto i jest wydana w Polsce jest niedostępna (komunikat że nie wydana w kraju wspieranym – nie rozumem). Proponują mi na forum handel P2P o którym nie mam pojęcia…

  1. W Binance jest teraz trochę zamieszania z uwagi na wymuszone regulacje. Zmniejszają limity wypłat, zrezygnowali z przelewów SEPA. Jeżeli jednak masz zweryfikowane konto i wpłacałeś już tą kartą do Binance to powinieneś również móc ją wypłacić (Portfel -> Główne konto -> Karta Bankowa).

   Alternatywą jest zakup jakiejś kryptowaluty, przesłanie jej na polską giełdę np. Bitbay i tam konwersja na PLN i wypłata w złotówkach.

 4. Binance to jeden wielki wałek i niech mnie ktoś poprawi!
  Jeżeli chodzi o wpłaty to wszystko jest dobrze dopóki wchodzą jak chce wypłacić to nagle karta jest nie obsługiwana i w tym samym momencie już obsługiwana ale tylko do wpłat.. złodziejstwo nic dodać nic ująć!
  Dodatkowo wiecie może o nie otwieraniu pozycji z limitu tylko z marketu, nie otwieraniu SL itd itp?
  Tak właśnie mi robią na kacie i probowalem rownolegle te same parametry wpisywać na trzech osobnych kontach ponieważ mam taką możliwość i tylko na jednym działy się czary!!!

  Zatem nie jest to miejsce godne polecenia, sugerowałbym trzymać się z daleka.

 5. Jak przelać srodki P2P na Binance podobno to darmowy sposób po zawieszeniu mozliwości przelewania euro z Revoluta na Binance .

 6. Ten Binance zrobił sobie niezły biznes z polaczków.

  Kupno BTC za 1000zł i powrot środków do banku to jakieś 50 zł kosztów.

  Dobrze, że testowałem na małej kwocie.

 7. Witam
  Wpłaciłem na na moje konto bianance zlotowki
  Aktualnie mam je na SPOT
  Jak mogę zamienic PLN na BTC ze Spota?

 8. Czy bitbay także nie robi problemó z wypłącaniem środków na konto ? Podobno blokują przelewy, każą się weryfikować, udiwadniać skąd mieliśmy pieniądze na inwestowanie w krypto itd

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *