Krzysztof Gonciarz na Binance NFT w ramach 100 Creators!

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Krzysztof Gonciarz, znany youtuber, który na swoim kanale zgromadził już ponad milion subskrybentów, wchodzi w świat blockchain. Będzie pierwszym polskim artystą, który udostępni swoje prace na nowej platformie Binance NFT.

Tym samym Gonciarz dołączy do innych artystów kampanii 100 Creators towarzyszącej udostępnieniu nowej oferty Binance. Fantazmaty – to tytuł unikalnego dzieła, które nadał mu sam influencer.

Na Binance kupisz bitcoin. Ale nie tylko

Marketplace NFT to nowa platforma giełdy kryptowalutowej Binance, na której będzie można nabywać niewymienialne tokeny. Fantazmaty autorstwa Krzysztofa Gonciarza to praca, która opowiada o relacjach łączących twórcę internetowego z jego odbiorcami. Bo jak twierdzi youtuber –

Obecnie w sieci nie da się już być człowiekiem z krwi i kości. Za każdym razem jest się tylko jakąś wersją siebie.

Autor przedstawia w swoim dziele proces projekcji wizerunku współczesnego artysty, będącego echem jego twórczości. Jak to ujęto w oficjalnym komunikacie Binance – każdy widz tworzy sobie własnego Krzysztofa Gonciarza.

Kampania 100 Creators w Binance NFT

Z podjętej współpracy z Krzysztofem Gonciarzem w ramach kampanii otwierającej platformę Featured by Binance bardzo zadowolona jest Katarzyna Wabik, Community i Marketing Manager najpopularniejszej giełdy kryptowalut na świecie. Według niej youtuber od początku swojej kariery twórcy internetowego wytacza zupełnie nowe ścieżki, do tego ma swoje zdanie i chętnie angażuje się w trudne tematy (choć po ostatnim występie w Hejt Parku na Kanale Sportowym z Krzysztofem Stanowskim można odnieść nieco inne wrażenie…:))

Dodaje, że uruchomienie Binance NFT to świetna okazja do dyskusji na temat tego, czym w ogóle są tokeny NFT i jak w dzisiejszych czasach można z powodzeniem sprzedawać swoje dzieła cyfrowe jednocześnie ustalając ich prawo własności. Wabik była pewna, że Gonciarz zaprezentuje pracę artystyczną na wysokim poziomie i nie zawiodła się. Chce, aby ta współpraca była początkiem szerokiej debaty na temat NFT oraz kontynuacją misji edukacyjnej Binance w zakresie walut cyfrowych i technologii blockchain.

Wystaw swoje dzieło na Binance NFT

W aukcji Fantazmatów Krzysztofa Gonciarza na nowej platformie Binance NFT może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik giełdy. Na Marketplace posługuje się bowiem tym samym kontem. Osoby, które będą chciały z niego skorzystać, muszą zarejestrować się na Binance.

Z technologii blockchain i NFT korzysta coraz więcej artystów na całym świecie. Oprócz dodatkowego źródła zysku zapewnia im to zupełnie nowy rodzaj kontaktu z fanami, a im możliwość zakupu unikalnych dzieł swoich ulubionych twórców, które w dodatku mogą okazać się świetną inwestycją.

Kryptowaluty stają się również formą rozliczenia w świecie showbiznesu. Indyjski raper Raftaar zdecydował się ostatnio odebrać honorarium za swój koncert właśnie w postaci waluty cyfrowej.

Pamiętaj, że na Binance NFT swoje prace może wystawić każdy. Ty też możesz sprzedawać własne tokeny na Marketplace. Wcale nie musisz być znanym twórcą z milionami followers’ów w mediach społecznościowych. Co więcej, to właśnie zaprezentowanie dzieł na Binance NFT może być pierwszym krokiem do ogromnej popularności!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *