Layer3 – platforma z zadaniami i questami z obszaru kryptowalut

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Web3 to pojęcie, które wciąż jest nieznane dla wielu osób, chociaż rozwija się ono w niesamowitym tempie. Dlatego też powstał serwis Layer3, który ma za zadanie zachęcić do odkrywania i poznawania tego, co niesie ze sobą kryptowalutowy ekosystem.

Dowiedz się więcej o DeFi, Web3 Gaming, Web3 Social i Layer2 Scaling Solutions z Layer3.

Na stronie layer3.xyz użytkownicy znajdą zadania i questy, które pozwolą im poznać obszar DeFi, Web3 Gaming, Web3 Social, Layer2 Scaling Solutions i wiele innych. Questy Layer3 – Odkryj nowe protokoły, portfele kryptowalutowem, społeczności, DAO i firmy w jednym miejscu.

Platforma Layer3 działa na zasadzie zdobywania punktów za wykonanie określonych zadań i działań, co może przyczynić się do zdobycia nagród w kryptowalutach. Co ciekawe, w projekcie Layer3 można regularnie uczestniczyć w projektach takich jak Arbitrum czy Optimism, co skutkuje dodatkowymi możliwościami zdobycia airdropów.

Poznawaj krypto dzięki Layer3

Przejdź do Layer3

Layer3 działa od 2021 roku, a jego celem jest umożliwienie użytkownikom odkrywania najlepszych rozwiązań, jakie niesie ze sobą Web3. Jednocześnie pomaga projektom Web3 w pozyskiwaniu, utrzymaniu i angażowaniu odpowiednich użytkowników. Narzędzia bez kodu pozwalają na tworzenie etapów dla nowych lub powracających użytkowników poprzez dowolny zestaw działań on-chain.

Doświadczenie na platformie Layer3 to przede wszystkim szereg wyzwań w formie tzw. Questów, czyli kombinacji działań off-chain i on-chain, które prowadzą użytkowników przez różne etapy Web3. Każdy etap pozwala zdobyć punkty doświadczenia (XP), osiągnięcia Layer3 i okolicznościowe NFT.

Dla osób, które chcą skorzystać z możliwości jakie oferuje Layer3, należy przejść na stronę layer3.xyz. Tam należy podłączyć portfel kryptowalutowy, a następnie wybrać interesujący quest i rozpocząć wyzwania.

Dołącz do Layer3 i poznaj web3 krypto.

Warto dołączyć do społeczności Layer3 i zacząć poznawać kryptowalutowy świat. Czekają tam nie tylko interesujące wyzwania, ale także wiele możliwości, jakie niesie ze sobą Web3. Zarejestruj się i dołącz do użytkowników, którzy codziennie odkrywają nowe rozwiązania, projekty, społeczności DAO i firmy, wszystko w jednym miejscu.

Zdobywaj punkty w Layer3

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *