Market NFT od Binance właśnie wystartował

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Zapowiadany od kilku miesięcy marketplace dla NFT od Binance w końcu wystartował. „Featured by Binance” jest już dostępny online.

Na platformie Featured by Binance można kupować unikalne produkty cyfrowe zarówno w formie aukcji z licytacją jak i w stałej cenie.

Aby móc korzystać z marketplace NFT należy połączyć się portfelem. Obsługiwane są Metamask, Torus, Binance Chain Wallet i TrustWallet.

Ceny cyfrowych produktów prezentowane są w BNB (Binance Coin) i przeliczane na dolary USD. Binance Coin kupisz na giełdzie Binance – dowiedz się jak.

Dylan Cole – ekskluzywna kolekcja NFT

NFT marketplace od Binance promuje Dylan Cole – znany grafik, który w swojej karierze tworzył grafikę komupterową do filmów, seriali i gier komputerowych.

Dylan Cole  tworzył grafikę do takich hitów hollywodzkich jak Avatar, The Lord of the Rings, Tron: Legacy, Alice in Wonderland, Maleficent.

W Featured by Binance dostępna jego kolekcja Engine City zawierająca unikalne przepiękne grafiki surrealistycznego świata przyszłości.

Featured by Binance – własny NFT

Platforma od Binance umożliwia nie tylko zakup aktywa NFT ale również i sprzedaż. Nie musisz być czołowym światowym grafikiem aby zarabiać na sprzedaży NFT.

Jeżeli jesteś grafikiem możesz spróbować swoich sił na rynku NFT. Aby osiągnąć wysokie sprzedaże NFT zwykle bardziej liczy się unikalny pomysł oraz dobry czas i podłączenie się pod jakiś internetowy trend niż sama wysublimowana grafika.

=> Dowiedz się czym jest NFT.

=> Odwiedz market Binance featured.market

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *