Nowości na Ari10 Gateway Widget: Teraz Z Google Pay, Apple Pay i Kartami Obsługiwanymi Przez Checkout!

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie nowych, wygodnych metod płatności w systemie Ari, które znacząco poprawią efektywność kupowania kryptowalut. Celem Ari jest zapewnienie większej elastyczności i komfortu w procesie dokonywania płatności online. Od teraz użytkownicy mogą korzystać z Google Pay, Apple Pay oraz płatności kartami obsługiwanymi przez Checkout.

Google Pay: Nasz widget teraz umożliwia płatności za pomocą Google Pay, co pozwala użytkownikom na szybkie i bezpieczne transakcje z ich kont Google.

Apple Pay: Dla posiadaczy urządzeń Apple, teraz dostępne jest Apple Pay, co pozwala na płatności za pomocą iPhone’ów, iPadow, Apple Watch i Maców.

Płatności Kartami Obsługiwanymi Przez Checkout: Nasza nowa opcja płatności kartami pozwala użytkownikom dokonywać płatności za pomocą różnych kart kredytowych i debetowych, co daje im większą swobodę wyboru.

Warto zaznaczyć, że dla powyższych opcji płatności Ari wprowadziło nowe zasady weryfikacji klientów dla większych transakcji. Weryfikacja KYC (Know Your Customer) będzie wymagana dla transakcji o wartości równej lub wyższej niż 2000 zł (500 EUR i 500 USD).

Jesteśmy przekonani, że te nowe opcje płatności wraz z ulepszonymi zasadami w procesie weryfikacji KYC będą entuzjastycznie przyjęte przez użytkowników. Dzięki nim proces płatności stanie się jeszcze bardziej płynny i bezpieczny dla wszystkich naszych klientów. Zachęcamy do korzystania z tych nowych funkcji i doświadczania wygody płatności online dzięki Ari10 Gateway Widget!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *