Unsplash

Remarkable Ones będzie reprezentować Binance w Polsce

Szymon Pietrzak
Oceń wpis:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Znana agencja reklamowa Remarkable Ones rozpoczęła współpracę w Binance Capital Managment Co. Co to oznacza dla użytkowników kupujących BTC i inne kryptowaluty na giełdzie Binance?

Umowa Remarkable Ones z Binance, na której kupisz m.in. Bitcoin, została podpisana 1 sierpnia. Na jej mocy agencja będzie odpowiedzialna za komunikację marki w polskich mediach.

Czym dokładnie będzie zajmować się Remarkable Ones? Jak informują przedstawiciele agencji, współpraca zakłada przede wszystkim realizowanie działań w obszarze Media Relations dla Binance w Polsce. Począwszy od redagowania komunikatów prasowych i ich dystrybucję po pozyskiwanie dziennikarzy do współpracy z marką giełdy kryptowalut Binance.

Realizację projektu dla Binance powierzono osobie, która ewidentnie zna się na rzeczy. Krzysztof Jędrzejczyk był wcześniej związany m.in. z portalem Fintek, a współpracował również z innymi firmami z branży finansowej oraz FinTech: TryPay, KIR, Bancovo czy Santander Consumer Bank.

Co to oznacza dla nas, użytkowników Binance? Mam nadzieję, że nadchodzi nowa jakość komunikacji giełdy: więcej informacji skierowanych do polskich klientów zamiast dotychczasowych tłumaczeń anglojęzycznych komunikatów. Do tego zapewne dojdzie dalsze prowadzenie polskojęzycznych kont Binance w mediach społecznościowych. Ale poza tym wszystkim nawiązanie współpracy z renomowaną agencją Remarkable Ones to po prostu bardzo dobry znak świadczący o tym, że Binance zamierza rozwijać się w tej części Europy i poważnie traktuje polskich użytkowników.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *